Про компанію

        Компанія «ДАСК-Центр» на меблевому ринку України з 1996 року. Ми є найбільшим дилером плитного матеріалу і постачальником меблевої фурнітури власної ТМ «ДС». На сьогодні Компанія "ДАСК-Центр" - це центральний офіс у Кривому Розі, а також 17 філій по Україні, розташованих в таких містах, як: Київ, Львів, Харків, Кременчук, Біла Церква, Дніпро, Нова Каховка, Одеса, Запоріжжя, Кам'янське, Полтава.

        Багаторічний успішний досвід роботи послужив відкриття в 2020 році нового напряму - MEBLI. Виробляємо готову корпусні меблі: шафи, комоди, тумби, столи, стінки, ліжка, кухні, полиці.

            Сучасний дизайн, висока якість матеріалів і інноваційне обладнання забезпечує найвищу якість наших меблів. Команда MEBLI - це команда професіоналів, яка завжди готова допомогти Клієнту.

            Виробничі потужності розташовані в м. Кривий Ріг, складські приміщення м. Кривий Ріг та м. Київ. Працюємо по всій Україні та СНД. Наші партнери: Єпіцентр, Розетка, Алло, Пром.

            На сайті Компанії можна побачити весь асортимент готових меблів, який динамічно розширюємо щомісяця. Можна зробити замовлення та оплату онлайн. Отримати кваліфіковану консультацію консультантів MEBLI.

Оформи підписку та будь в курсі останніх новинок

Приєднуйся до спільноти та отримай знижку до 10%