Доставка і оплата

   Оплата


   Можливi варiанти оплати товару:


   Online оплата картою будь-якого банку після оформлення замовлення з Вами зв’яжеться менеджер для підтвердження замовлення та надасть реквізити на посилання для здійснення оплати.


   Безготiвковий розрахунок – під час оформлення замовлення необхідно внести в поле «Коментарі до замовлення», що оплата буде на р/р, документи по підприємству необхідно надіслати на пошту

   mebli@dc-dask.com.

   Після оформлення замовлення з Вами зв’яжеться менеджер для підтвердження замовлення. Ми створюємо карточку Вашої компанії, готуємо рахунок та Договір на співпрацю та надсилаємо Вам. Після отримання оплати – відвантажимо замовлення.   Накладный платiж - під час оформлення замовлення необхідно внести в поле «Коментарі до замовлення», що оплата буде накладним платежем. Після оформлення замовлення з Вами зв’яжеться менеджер для підтвердження замовлення, після підтвердження замовлення буде відправлено.


     Доставка


     Можливi варiанти доставки товару:


     Доставка з допомогою компанiї"Нова пошта" – доставку по Україні здійснюємо компанією перевізником Новая Пошта, згідно тарифної сітки. Доставка на віділення перевізника або за адресою замовника.     Самовивiз можна зійснити в м.Кривий Ріг : вул. Соборна, 4. вул. Я.Мудрого, 85/1, вул. Старовокзальна, 16.

     Оформи підписку та будь в курсі останніх новинок

     Приєднуйся до спільноти та отримай знижку до 10%