Часті питання

1. Яка передбачена гарантія на наші вироби?

Гарантія від виробника 12 місяців на виробничий брак


2. Як скоро доставлять моє замовлення? 

Товар зі статусом «В наявності», при оплаті до 12.00 - відправка день в день, при оплаті після 12.00 - відправка на наступний робочий день. Товар зі статусом «Під замовлення» - виробництво від 7 до 14 днів, після того як з Вами зв'яжеться менеджер і повідомить, що товар готовий, при оплаті до 12.00 - відправка день в день, при оплаті після 12.00 - відправка на наступний робочий день.


3. У який термін я можу повернути своє замовлення? 

Повернення товару можливе протягом 14 днів з моменту покупки. Витрати по відправці товару Виробникові за рахунок Клієнта. При наявності виробничого браку робимо частковий або повний обмін товару за рахунок Виробника.


4. Як з вами зв'язатися? 

Зв'язатися можна за номером телефону розділ Контакти або написати лист у формі Зворотного зв'язку.


5. Популярні питання? 

Габарити товару - можна подивитися на схемі в Картці товару. Зміни конфігурації виробу - це індивідуальне замовлення, можемо виготовити на базі філії Компанії ДАСК-Центр, адреси та телефони на офіційному сайті https://dask-centr.com.ua/


6. Як працює зворотна доставка?

Зворотній доставка оплати - за умовами перевізника Нова пошта 20 грн + 2% від суми. Зворотній доставка товару - при наявності виробничого браку за рахунок Виробника, за відсутності шлюбу, з інших причин - за рахунок Клієнта.


7. Умови повернення товару?

Повернення або обмін товару здійснюється протягом 14 днів, за рахунок Клієнта, за умови збереження цілісності упаковки виробника або нової упаковки, за умови, що не проводилася збірка товару. Повернення або обмін товару при наявності виробничого браку протягом 14 днів, за рахунок Виробника.


8. Інструкції зі збирання меблів

Інструкції від виробника:

https://mebli.org.ua/instrukcii-ua

Оформи підписку та будь в курсі останніх новинок

Приєднуйся до спільноти та отримай знижку до 10%